שאלות ותשובות

פרויקט השאלת ספרים נותן מתן הזדמנות שווה לכל התלמידים לפתוח את שנת הלימודים עם סל ספרים מלא והקלת הנטל הכספי המוטל על ההורים. תלמידים בבתי-הספר שמשתתפים בפרויקט השאלת ספרי לימוד נדרשים לשלם אגרת השאלה. אגרת ההשאלה מיועדת לממן את רענון ספרי הלימוד, ובכלל זה שיפוץ ותיקון של ספרים משומשים ורכישת חוברות עבודה.
מחזירים את הספרים של השנה הקודמת, ומשלמים את אגרת ההשאלה. במידה והינך לקוח חדש עלייך להשאיר את ספרי הלימוד של השנה הקודמת ולשלם את אגרת ההשאלה.
ניתן לשלם באופן מקוון ומאובטח דרך אתר האינטרנט. במידה ותרצו לשלם בהמחאה ניתן לעשות זאת בתיאום איתנו בלבד דרך קטגורית יצירת קשר.
בשיתוף ועד ההורים ובית הספר נקבעים ימי איסוף וחלוקה מסודרים אשר מועברים באופן מסודר הן בחוזרים והן באתר האינטרנט בדף האישי של בית הספר. נציגנו מגיעים אל בית ספר בימים שנקבעו ואוספים את הספרים באופן מסודר וכמו כן בימי החלוקה מחולקות הערכות לשנת הלימודים הבאה.
אנו מציעים בתוספת תשלום שרות עיטוף ספרים ע"י מכונה ייעודית בעלת פטנט עולמי שעוטפת את הספרים ללא דבק בצורה מושלמת ע"י ניילון קשיח וידידותי לסביבה .העטיפה נשארת צמודה לספר כל השנה ובעלת מראה קריסטלי הנותן מראה נקי ונעים לספר שהיה בשימוש. לסרטון המחשה

בכל ביה"ס מפורסם מועד זה בחוזר ההרשמה לפרוייקט אך לרוב לא יאוחר מה-1/7.
ניתן בתיאום מולנו דרך יצירת קשר לקבוע מועד נוסף בביה"ס או דרך איסוף ממחסני החברה .
לא. החל משנת הלימודים תשע"ט אביזרים בחשבון לא נכללים בהשאלת ספרים.
ככלל אנחנו אחראים על תיקון הספרים למעט מקרי קיצון בהם ספר חוזר בלתי ניתן לתיקון אז ההורה משלם את עלות הספר כך גם במקרה של אובדן ספר/ים.
יוצרים איתנו קשר דרך "צור קשר" באתר או דרך הווטסאפ ואנו נתאם איתכם החלפה.
כן בודאי ,יוצרים איתנו קשר במייל/ווטסאפ ולציין את הסיבה ואנו ניצור קשר במהירות ונחליף.

ברוב ביה"ס התיכונים והחטיבות אנחנו נוכחים בביהס בשעות הלימודים במהלך כל שבוע במשך השנה.
כן,ברוב החוברות מותר לכתוב,באילו שאסורה הכתובה אנו מידעים את ההורים וכך גם ביה"ס.


יש לכם שאלות נוספות ?נשמח לענות ולעזור ככל שביכולתנו דרך קטגוריית "יצירת קשר".